דף הבית >> המכללה לשיווק סלולרי

המכללה לשיווק סלולרי

2009 - הקמת המכללה לשיווק סלולרי

תומר חן, יזם בתחום השיווק הסלולרי משנת 2006. תומר החל את דרכו האינטרנטית מפעילות מסחר ב- eBay בגיל 13, ומאז יזם פרויקטים רבים בתחום האינטרנט, ובעיקר בתחום השיווק הסלולרי, והפך לאחד היזמים המובילים והמתוקשרים בשדה הישראלי והבינלאומי.

המכללה לשיווק סלולרי לימדה עד היום אלפי בוגרים במסגרת של סדנאות פרונטליות ותכניות וידאו, ואימנה מאות ליצירת הכנסה נוספת באמצעות שיווק סלולרי במסגרת תכנית הדגל - "צוות ליווי אישי שנתי": ליווי אישי, צמוד המותאם ותפור בדיוק למטרותיו, צרכיו ותקציבו של כל אחד ואחד מחברי צוות הליווי, עד ליצירת הכנסה נוספת והגשמת המטרות, זאת באמצעות עבודה אינטנסיבית 1:1 ועבודה קבוצתית גם יחד.   

                המכללה לשיווק סלולרי

המכללה לשיווק סלולרי מאמנת גם בעלי עסקים קטנים - בינוניים להזרים לקוחות, ליצור מכירות נוספות, להגדיל הכנסות ולחזק את הקשר עם הלקוחות באמצעות השיווק הסלולרי - ע"י תכניות האימון המעשית MobBiz.

אנו מזמינים אתכם לצעוד יחד עמנו את הצעד הראשון שלכם בעולם השיווק הסלולרי, ע"מ לייצר הכנסה נוספת או כדי להגדיל את ההכנסות מהעסק שלכם. לא משנה עם איזה ידע אתם מגיעים, אם יש או אין לכם ניסיון בשיווק סלולרי או בני כמה אתם - אנו כמכללה חרטנו על דגלינו ללוות כל אחד ואחת, בדרך להגשת עצמאות כלכלית.

הצטרפו אלינו ונוכל יחד להתחיל לבנות את תכנית הפעולה הסלולרית שלכם ולהתקדם צעד אחר צעד בעולם שיווקי מרתק ורווחי.

 

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

צור קשר

*שם מלא:
*מספר טלפון:
*אימייל:

חדשות המכללה

סרטון

צור קשר

info@tomerhen.com

055-662-88-84

חזרה למעלה